ARCHIWUMMARYLOWE.PL ARCHIWUM RADIOWO-TELEWIZYJNE MARYLI RODOWICZ

Jubileusz 20-lecia Marylomania.pl - zapraszam tutaj!

KONCERT „WALCZYMY RAZEM DLA OLAFA” – RELACJA ARTURA ZIELIŃSKIEGO

KONCERT „WALCZYMY RAZEM DLA OLAFA” – RELACJA ARTURA ZIELIŃSKIEGO

Każdy koncert można określić mianem wyjątkowego, ale spotkanie, które zostało zaplanowane w warszawskiej restauracji "DZIK" naprawdę zasługuje na takie określenie. Przyświecał mu szczytny cel – zbiórka pieniędzy na bardzo drogie leczenie 16-letniego Olafa, który niedawno zachorował na nowotwór złośliwy kości. Obecnie jest w trakcie chemioterapii, więc ze względu na obniżoną odporność nie mógł pojawić się wśród uczestników. Była za to jego mama, która spotkała się z p. Marylą Rodowicz przed rozpoczęciem imprezy. Ja również miałem okazję porozmawiać z nią o aktualnym leczeniu, planach na przyszłość, po prostu o życiu Olafa. Takie chwile na długo pozostają w pamięci.

Spotkanie w piątkowy wieczór (dn. 7. marca 2014 r.) rozpoczęło się o godz. 21:00 występem znanego wszystkim Czesława Mozila. Rozbawił wszystkich do łez swoimi niewybrednymi tekstami i przygotował wszystkich na najbardziej oczekiwanego wykonawcę. Nasza Królowa zaśpiewała kila najbardziej znanych utworów oraz ten najnowszy – "Warto czekać", który powstał kilka tygodni temu ze względu na trudną sytuację na Ukrainie. Pani Maryla prezentowała się znakomicie, a jej czarujący uśmiech wprowadził naprawdę bardzo pozytywny nastrój. Po niej na scenie pojawiali sie kolejni wykonawcy, a cała impreza skończyła się po drugiej w nocy.

Podsumowując – wszyscy czekamy już na kolejne koncerty, zwłaszcza te plenerowe. Sporo osób wybiera sie na Święto Golonki, z tego wydarzenia również nie zabraknie zdjęć i relacji.